Bohoslužby

Aktuální pořad bohoslužeb je součástí ohlášek v závěru nedělní mše svaté, najdete ho také na nástěnce vedle bočního vchodu do kostela.

Aktuální ohlášky pro Bílovice, Adamov a Babice:

Po aktualizaci protiepidemických opatření týkajících se bohoslužeb se obnovují nedělní mše sv. v našich farnostech ve standardním režimu. Tedy v Adamově v 8:00 hod., v Bílovicích v 9:30 hod. a v Babicích v 11:00 hod.

Pravidelné bohoslužby a modlitby v Bílovicích nad Svitavou, Adamově (aktualizováno 2020/12):

• Úterý: Adamov — mše sv. v 17.30 hodin
  • Středa: Bílovice — mše sv. v 8 hodin, růženec po mši svaté
  • Čtvrtek: Adamov — mše sv. v 17.30 hodin
  • Pátek: Bílovice — mše sv. pro mládež v 18 hodin
  • Sobota: Bílovice — mše sv. v 7.00 hodin (první sobota v měsíci)
  • Neděle: Adamov — mše sv. v 8 hodin; Bílovice — mše sv. v 9:30 hodin, Babice – mše sv. v 11 hod.

Možnost přijmout svátost smíření je v Bílovicích vždy v pátek půl hodiny před začátkem mše sv. a při nedělní večerní adoraci (20.00 – 21.00 hod., aktuálně v 19). Mimo tento čas záleží na individuální domluvě.