Upomínkové předměty k výročí

U příležitosti 100. výročí posvěcení kostela sv. Cyrila a Metoděje v Bílovicích nad Svitavou jsou pro farníky i hosty připraveny upomínkové předměty. Využijte mimořádnou příležitost a zakupte sobě nebo svým blízkým dárek, který vám bude dlouhodobě připomínat tuto událost. Koupí současně přispějete na opravy a údržbu kostela.

Pamětní mince

Pamětní mince ke 100. jubileu

Pamětní mince – Pamětní mince byla vyrobena podle původního razítka naší farnosti, na rubou stranu byl dán text o 100. výročí vysvěcení kostela. Pamětní minci si můžete koupit vždy v neděli po mši sv. nebo při slavnostních příležitostech v rámci oslav jubilea. Její prodejní cena je 200 Kč, s nákladem pouze 200 ks. Kontakt: Jiří Štancl

papírový kostel sv. Cyrila a Metoděje

papírový kostel sv. Cyrila a Metoděje

Model bílovického kostela – prodejní cena 160 Kč – sestavte si doma jedinečný a nesmírně vydařený model bílovického kostela sv. Cyrila a Metoděje. Model (měřítko 1:120) je po slepení vysoký 28 cm, široký 16 cm a dlouhý 30 cm. Obtížnost  4/5, vhodný spíše pro zkušenější modeláře. Můžete si ho koupit vždy v neděli po mši sv. nebo při slavnostních příležitostech v rámci oslav jubilea. Můžete si také prohlédnout již složený model (trochu větší – 1:80). Kontakt: Lukáš Goliáš

Bílovické farní oplatky

Farní (tzv. lázeňské) oplatky – výborné oplatky v papírové krabičce, na které jsou fotografie našeho kostela sv. Cyrila a Metodějě a základní informace o naší farnosti. Cena oplatek je 40 Kč a máme k dispozici tyto příchutě oplatků: oříšková, čokoládová, skořicová, vanilková, … Zájemcům stačí kontaktovat pana Davida Ondruše, nejlépe po nedělní mši svaté, který výrobu i prodej oplatků zajišťuje.

V této chvíli jsou oplatky už vyprodány. Výtěžek z prodeje bílovických farních oplatků na opravu střechy kostela – více v novém příspěvku od Davida zde.