Farní kavárna

Gorazdův sál vás vítá a my vás zveme ke společnému posezení u kávy, čaje a různorododých dezertů (buchty, koláče, cukroví, …). Přijďte se pobavit a povykládat si se známými, přáteli nebo se seznámit s těmi, které potkáváte v kostele či na farních akcích.

Farní kavárna se zpravidla otevírá druhou neděli v měsíci a jsou na ni zváni úplně všichni. Pokud máte zájem a jste ochotní pomoci a ujmout se jednoho z volných termínů kaváren, zapište se prosím na rozpis vyvěšený v předsíni kostela. Tato nabídka je jeden ze způsobů, jak se můžete zapojit do veřejného života farnosti. Jestli se na organizaci zatím necítíte, tak to vůbec nevadí. Přijďte ale určitě na kafe či čaj a s desertem domácí výroby.

Bývá plno, ale nikdy ne tolik, aby pro vás nebylo místo. 😉

Farní kavárny – v předsíni kostela je rozpis na farní kavárny, prosíme o zapsání organizátorů farních kaváren na jednotlivé termíny.

——————————————————-

Kavárny 2017-18: